Inginer de vanzari ID&Vision

Compania: BIBUS SES
Departament: Sisteme Vision
Locație: zona Transilvania
Tip ofertă: Full-time

DESCRIEREA POSTULUI:

- identificarea potentialilor clienti pe domeniul scannerelor si sistemelor de inspectie
- vizitarea clientilor din zona de actiune (Transilvania) si raportarea lor in sistem
- identificarea cererilor de oferta si inregistrarea lor
- urmarirea ofertarii si obtinerea comenzilor
- oferirea de consultanta tehnica si demonstratii clientilor pentru alegerea produsului dorit

CERINTE:

- absolvirea unei facultati cu profil tehnic, in domeniul automatizarilor
- capacitate tehnica de asimilare a produselor
- experienta in vanzari constituie un avantaj
- limba engleza
- dinamic, motivat, implicat, stabil, cu bune abilitati de comunicare si negociere
- carnet de conducere, categoria B, experienta, fara incidente

BENEFICII:

- pachet salarial motivant si bonus din vanzari
- mediu de lucru tanar si dinamic
- training-uri in tara si strainatate
- laptop, telefon, masina de servici