Indicații rutiere

Distanțe:

  • Distanța până la aeroport: 5 km
  • Distanța până la gara de nord: 14 km
  • Distanța până în centrul orașului: 9 km
  • Coordinate GPS
  • Latitudine: 45.776174
  • Longitudine: 21.313884

Venind dinspre Arad

Mergeţi spre nord pe Strada Sinagogeicătre Dobra/DN69/E67. Viraţi la dreapta pe Strada Tribunul Dobra/DN69/E671. Continuare direcţie pe DN69/E671. Treceţi prin 3 sensuri giratorii. La sensul giratoriu, urmaţi Prima ieşire spre rampa A1 către București/Lugoj/Timișoara. Intrare pe A1. Urmaţi ieşirea Timișoara pentru DJ691 către Lipova. La sensul giratoriu, urmaţi a 2-a ieşire spre DJ691. La sensul giratoriu, urmaţi a 3-a ieşire spre DNCT. Treceţi printr-un sens giratoriu. La sensul giratoriu, urmaţi Prima ieşire spre Strada Aeroport. La sensul giratoriu, urmaţi Prima ieşire spre Calea Lugojului/DN6/E70.

Venind dinspre Lugoj

Viraţi la stânga pe Strada Timișorii. Treceţi pe lângă Zona Industriala. La sensul giratoriu, luaţi-o pe Prima ieşire pe DN6/E70. Uşor stânga pentru a rămâne pe DN6/E70. Uşor dreapta pentru a rămâne pe DN6/E70. Treceţi printr-un sens giratoriu. 

Venind dinspre Reșița

Mergeţi spre nord. Treceţi pe lângă Zona Industriala. Viraţi la stânga pe Calea Caransebeşului/DN58. La sensul giratoriu, luaţi-o pe Prima ieşire. Viraţi uşor la dreapta pe Strada Grădiște/DN58B. Viraţi la dreapta pe DJ572. Viraţi la dreapta pe DJ592B. Viraţi la stânga pe DJ592. Viraţi la stânga pe Calea Dorobanților/DN6/E70. Unghi strâns dreapta pentru a rămâne pe Calea Dorobanților/DN6/E70. Calea Lugojului.



Contact persons

Director general

Aurel Sescioreanu
Tel : +4 0740 340 192
Fax : +4 0256 220 666
ses@bibus.ro

Director Rețea Vânzări // Product Manager Marcare

Ion Sescioreanu
Tel : +4 0752 155 503
Fax : +4 0350 412 941
ion@bibus.ro

Director Comercial

Anca Hui
Tel : +4 0740 689 712
Fax : +4 0256 220 666
office@bibus.ro

Manager Zona Nord // Product Manager Acționări

Gabriel Ungur
Tel : +4 0752 155 506
Fax : +4 0256 220 666
gabriel@bibus.ro

Product Manager Transmisii Mecanice

Dorin Vadasan
Tel : +4 0752 155 509
Fax : +4 0256 220 666
dorin@bibus.ro

Product Manager Transmisii Mecanice

Ede Tomka
Tel : +4 0752 155 508
Fax : +4 0256 220 666
ede@bibus.ro

Product Manager Tehnica Fluidelor

Cosmin Rogojan
Tel : +4 0752 155 504
Fax : +4 0256 220 666
cosmin@bibus.ro

Product Manager Tehnica Fluidelor

Catalin Nicu
Tel : +4 0756 155 506
Fax : +4 0256 220 666
catalin@bibus.ro

Product Manager Măsură Control

Rodica Stoia
Tel : +4 0752 155 507
Fax : +4 0256 220 666
rodica@bibus.ro

Contabilitate-Livrari

Gianina Fiterau
Tel : +4 0752 155 505
Fax : +4 0256 220 666
giani@bibus.ro

Manager Zona Vest

Miron Caragea
Tel : +4 0756 155 501
Fax : +4 0256 220 666
miron@bibus.ro

Manager Zona Est

Ionut Cantar
Tel : +4 0756 155 502
Fax : +4 0256 220 666
ionut@bibus.ro

Manager Zona Sud

Claudia Raboaca
Tel : +4 0752 155 502
Fax : +4 0256 220 666
claudia@bibus.ro

Manager Zona Bucuresti

Diana Dragomir
Tel : +4 0756 155 503
Fax : +4 0256 220 666
diana@bibus.ro

Asistent comercial

Andreea Secheli
Tel : +4 0756 155 509
Fax : +4 0256 220 666
andreea@bibus.ro

Magazioner

Vasile Feier
Tel : +4 0741 099 651
Fax : +4 0256 220 666
vasile@bibus.ro

Reprezentant Vanzari Zona Sud

Alexandru Barsoianu
Tel : +4 0256 200 500
Mobile : +4 0752 155 510
Fax : +4 0256 220 666
alex(at)bibus.ro

Repertoar telefonic

Nume Telefon Fax
BIBUS SES SRL +40 356 446 500 +40 356 446 660
Secheli, Andreea +4 0756 155 509 +4 0256 220 666
Sescioreanu, Aurel +4 0740 340 192 +4 0256 220 666
Sescioreanu, Ion +4 0752 155 503 +4 0350 412 941
Stoia, Rodica +4 0752 155 507 +4 0256 220 666
Tomka, Ede +4 0752 155 508 +4 0256 220 666
Ungur, Gabriel +4 0752 155 506 +4 0256 220 666
Vadasan, Dorin +4 0752 155 509 +4 0256 220 666

BIBUS SES SRL

134/1 Calea Lugojului
307200 GHIRODA, TIMIS
ROMANIA

Tel. +40 256 200 500
Tel. +40 356 446 500
Fax +40 256 220 666
Fax +40 356 446 660

E-mail office(at)bibus.ro
www.bibus.ro

Formular de contact

Formular de Contact

Error message
Please check the form and fill out the red marked fields.
Motiv
Date personale
Termeni și condiții*
captcha
te rugam sa introduci literele din imaginea alaturata
Va rugam sa verificati daca ati introdus detalile campurilor markate cu *